Sukces uczennic klasy VI w konkursie religijnym

5 marca br. uczennice klasy VI – Karolina Dłubak i Emilia Grycman, wzięły udział w etapie dekanalnym X Diecezjalnego Konkursu Religijnego dla uczniów Szkół Podstawowych „Świętych kocham i szanuję, ich uczynki naśladuję”. Tegoroczna edycja konkursu poświęcona była św. Józefowi, patronowi Diecezji Kaliskiej.

Dziewczęta, przygotowane przez panią Renatę Adamską, rywalizowały z uczniami z dekanatów: błaszkowskiego, bolesławieckiego, grabowskiego, kaliskiego I, kaliskiego II, koźminkowskiego, lututowskiego, ołobockiego, opatóweckiego, wieruszowskiego, wołczyńskiego, i złoczewskiego.

Uczennice naszej szkoły przeszły do finału konkursu z maksymalną ilością punktów. Wezmą udział w etapie diecezjalnym, który odbędzie się 19 kwietnia 2018r.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!