Sukces uczennic w X Regionalnym Przeglądzie Piosenki Ludowej w Tulcach

Zespół

26 listopada 2021r. uczennice Zespołu Szkół w Trzcinicy wzięły udział w X Regionalnym Przeglądzie Piosenki Ludowej w Tulcach.

W tym roku konkurs odbył się zdalnie. Oznacza to, że uczennice łączyły się na żywo z jury i wykonywały przygotowane utwory. W przesłuchaniach wzięło udział ponad 150 uczniów z terenu Wielkopolski. Uczestnicy konkursu musieli zaprezentować dwa wybrane utwory ludowe, z czego jeden musiał być z Wielkopolski. Naszą szkołę reprezentowała Michalina Jokiel w kategorii solista oraz zespół w składzie: Magdalena Adamska, Alicja Czekała, Oliwia Henrykowska, Michalina Jokiel, Martyna Kabot, Anna Kardaś i Michalina Walczak.

Zespół zajął I miejsce w swojej kategorii i zdobył „Kukułeczkę”.

Uczennice do konkursu przygotowała pani Agnieszka Podejma-Wróblewska.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!