Sukcesy Piotra w Turnieju Wiedzy Pożarniczej

10 marca br. w sali Domu Ludowego w Wodzicznej odbyły się Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Uczestniczyli w nich uczniowie Zespołu Szkół w Trzcinicy – 5 uczniów z klas IV-VI i 11 uczniów z klas VII, VIII i gimnazjum. Zagadnienia z zakresu pożarnictwa i ochrony przeciwpożarowej okazały się dla naszych uczniów trudne. Dużym sukcesem może pochwalić się Piotr Tyra z kl. IV, który w eliminacjach gminnych zajął II miejsce w kategorii kl. IV-VI szkoły podstawowej i tym samym awansował do eliminacji powiatowych tego konkursu. W eliminacjach powiatowych, które odbyły się 16 marca br. w Piotrówce, Piotr zajął III miejsce.

Gratulujemy!