Sukcesy sportowe uczniów Szkoły Podstawowej w Trzcinicy

02 marca 2017r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce dziewcząt 2017. W finale rozgrywek drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Trzcinicy w składzie: Martyna Gnacy, Kaja Henczyca, Kornelia Jeziorna, Kinga Krzyształowicz, Natalia Pawlik, Oliwia Rachlak, Aneta Szymańska, Anna Więcek, zajęła III miejsce. Zespół przygotowała Maria Szczypek – nauczycielka wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Trzcinicy.

08 marca 2017r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce chłopców 2017. W finale rozgrywek drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Trzcinicy w składzie: Miłosz Dybul, Denis Gatner, Szymon Gość, Mikołaj Fusek, Mikołaj Kruber, Kacper Kuboszek, Kacper Mańka, Mateusz Pawlik, Tyberiusz Szymała, Wojciech Wolski, zajęła II miejsce. Zespół przygotował Krzysztof Stefański – nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Trzcinicy.