Sukcesy sportowe uczniów Szkoły Podstawowej w Trzcinicy

SP siatkówka dziewczęta - I miejsce w powiecie

W marcu uczniowie Szkoły Podstawowej w Trzcinicy odnosili sukcesy na szczeblu powiatu w grach zespołowych.

02 marca 2016r. dziewczęta w finale Mistrzostw Powiatu w Siatkówce zajęły I miejsce, a najlepszą zawodniczką turnieju została Oliwia Dastych.  Drużynę w składzie: Paulina Adamska, Julia Cieślak, Oliwia Dastych, Julia Jokiel, Andżelika Kaczmarzyk, Martyna Kulak, Natalia Parzonka, Milena Rosielewska, Emilia Warzecha, Marta Wieczorek przygotowały Elżbieta Godek i Maria Szczypek – nauczycielki wychowania fizycznego w ZS w Trzcinicy. 11 marca 2016r. drużyna ze Szkoły Podstawowej w Trzcinicy reprezentowała powiat kępiński w rejonie – zawody obyły się w Stwiszynie k. Kalisza.

15 i 16 marca 2016r. odbywały się Mistrzostw Powiatu w Koszykówce, które dla uczniów Szkoły Podstawowej w Trzcinicy również zakończyły się sukcesami.

15 marca 2016r. rywalizowali chłopcy i drużyna w składzie: Denis Gatner, Paweł Kaczmarzyk, Mikołaj Kruber, Kacper Lenort, Kacper Mańka, Jakub Olejnik, Mateusz Pawlik, Szymon Rachlok, Filip Sadura, Radosław Szczapa, Kacper Zimoch, Miłosz Żurawa, zajęła III miejsce.

16 marca 2016r. rywalizowały dziewczęta i drużyna w składzie: Paulina Adamska, Julia Cieślak, Oliwia Dastych, Julia Jokiel, Andżelika Kaczmarzyk, Martyna Kulak, Natalia Parzonka, Milena Rosielewska, Emilia Warzecha, Marta Wieczorek, zajęła III miejsce.

Zespoły przygotowały Elżbieta Godek i Maria Szczypek – nauczycielki wychowania fizycznego w ZS w Trzcinicy.