„Świąteczne spotkanie z książką” w przedszkolu

19 grudnia bibliotekarka Zespołu Szkół w Trzcinicy pani Ewa Gaze przygotowała dla dzieci z przedszkola niespodziankę. Zorganizowała dla nich „Świąteczne spotkanie z książką”.  Przybyła do przedszkola z uczennicami gimnazjum, które w strojach „Mikołajek” czytały dzieciom bajki związane z Gwiazdką i Mikołajem.  Dzieci były niezwykle zaciekawione i zasłuchane. Bardzo podobały się im bajki o świętach. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał słodki upominek. To spotkanie  wprowadziło wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Podczas spotkania pani Ewa i Mikołajki złożyły wszystkim dzieciom oraz pracownikom przedszkola życzenia zdrowych i radych świąt Bożego Narodzenia.