Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

W naszej szkole, w ramach Projektu „ŻYCZLIWOŚĆ-TOLERANCJA-BYCIE RAZEM”, obchodziliśmy  Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Na korytarzach zawisły plakaty i przysłowia na temat życzliwości i uśmiechu. Uczniowie obdarowywali się dobrym słowem zrywając karteczki z zawieszonych plakatów. W „fotoramce” pozowali do zdjęć koleżeńskich.

W klasach IV-VIII Samorząd Uczniowski dokonał wyboru najżyczliwszych uczniów. W klasowych plebiscytach życzliwości najwięcej głosów koleżanek i kolegów otrzymali:

Klasa 4 – Alan Mainka, Gracjan Mikoś, Damian Mikoś, Mykyta Babadzhanov

Klasa 5a – Ewa Więcek

Klasa 5b – Anna Kardaś, Magdalena Wielgosz

Klasa 5c – Martyna Fiączek, Zofia Kowalczyk

Klasa 6a – Michalina Jokiel

Klasa 6b – Amelia Słupianek

Klasa 7a – Amanda Juszczak

Klasa 7b – Mikołaj Fusek

Klasa 8 – Karolina Dłubak-Sierańska

Ogłoszenie wyników nastąpiło 11.12.2019r. podczas podsumowania PROJEKTU „ŻYCZLIWOŚĆ-TOLERANCJA-BYCIE RAZEM”.

Ordery życzliwości przygotowali uczniowie klas VI na zajęciach kółka informatycznego pod opieką pani Magdaleny Wypych.