Święto Babci i Dziadka

21 stycznia przypada Dzień Babci, 22 stycznia przypada Dzień Dziadka i właśnie dlatego w tych dniach przedszkolaki z Przedszkola w Trzcinicy zaprosiły swoje babcie i swoich dziadków na wspólne świętowanie.

21 stycznia 2020r. uroczystości odbyły się w grupach: „Krasnoludki” i „Jeżyki” a 22 stycznia w grupach: „Muchomorki” i „Smoki Dinusie”. Dzieci przygotowały dla swoich gości: wiersze, piosenki i tańce, a także serdeczne życzenia. Wspólnie z rodzicami i wychowawczyniami wykonały piękne laurki i pompony, które mogą służyć jako breloczki do kluczy.

Zaproszeni goście: p. Małgorzata Hadzik – dyrektor Zespołu Szkół w Trzcinicy, p. Ewa Hetmańczyk – wicedyrektor Zespołu Szkół w Trzcinicy, p. Renata Ciemny – sekretarz Gminy Trzcinica, podziękowały za zaproszenie, złożyły życzenia wszystkim babciom i dziadkom, podziękowały nauczycielkom, rodzicom i dzieciom za przygotowanie tej miłej uroczystości.