Święto Rodziców w Przedszkolu

Dwa majowe dni czyli 25 i 26 maja 2017r. w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Trzcinicy wypełnione były gośćmi czyli mamusiami i tatusiami, którzy świętowali wspólnie ze swoimi dziećmi. Święto Mamy zostało połączone ze Świętem Taty. Pierwszego dnia grupy przedszkolne „Smoki Dinusie” i „Muchomorki” w swoich salach prezentowały przygotowane dla rodziców inscenizacje, piosenki, wiersze i tańce oraz wręczyli serduszkowe upominki w kształcie kwiatka. W drugim dniu dzieci młodsze czyli z grup „Krasnoludki” i „Jeżyki”. Jednym słowem przedszkole w tych dniach można było porównać z festiwalem muzyczno - tanecznym, w którym rozbrzmiewały także orkiestry. Wypełnione wzruszeniem, dumą i radością twarze rodziców były najlepszą oceną tych uroczystości. Rada Rodziców zajęła się przygotowaniem poczęstunku dla wszystkich uczestników tych uroczystości.