Święto Rodziny w przedszkolu

Dnia 23 i 24 maja 2019r. dzieci z przedszkola w Trzcinicy gościły w swoich salach najbliższe im osoby, czyli mamę i tatę. Przygotowały dla nich wiele niespodzianek i tak, jak słowa piosenki „Kochana Mamo, Kochany Tato, co Ci dać? Na instrumentach umiem grać. Wydeklamuje i narysuję Kocham Cię, Kocham Cię!”. Takie właśnie deklaracje znalazły potwierdzenie w przygotowanych przedstawieniach i prezentach dla rodziców. Słowa Kocham Cię, Kochamy Was powtarzane były wielokrotnie i sprawiały, że na dumnych twarzach dorosłych wywoływały jednocześnie radość i łzy wzruszenia. W tych pięknych chwilach dzieciom i rodzicom towarzyszyli również zaproszeni goście: Wójt Gminy Trzcinica pan Grzegorz Hadzik i Sekretarz Gminy Trzcinica pani Renata Ciemny, Dyrektor Zespoły Szkół w Trzcinicy pani Małgorzata Hadzik i Wicedyrektor Zespoły Szkół w Trzcinicy pani Ewa Hetmańczyk. Rada Rodziców zadbała, aby goście spędzili ten czas przy kawie i ciasteczku, a każda mama została obdarowana różą. Wszyscy uczestnicy spotkania spędzili ze sobą miłe chwile, za które dzieci z nauczycielkami serdecznie dziękują.