Szkolna Wigilia

20 grudnia 2019r. w ostatnim dniu nauki w roku 2019, poprzedzającym przerwę świąteczną, cała społeczność szkolna spotkała się w sali gimnastycznej na Szkolnej Wigilii. Zgromadzeni obejrzeli Jasełka w wykonaniu uczniów klas III szkoły podstawowej, pod kierunkiem nauczycielek: pani Grażyny Grześniak i pani Urszuli Jokiel. O wystrój sceny zadbała pani Ewa Gaze, a nagłośnieniem zajmowała się pani Magdalena Wypych.

Podczas spotkania podsumowano szkolny konkurs „Moja choinka”, w którym 33 uczniów zaprezentowało przepiękne choinki wykonane z przeróżnych materiałów. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali skromne upominki.

Na następnej godzinie lekcyjnej odbyło się szkolne kolędowanie.