Szkolne Koła Sportowe w 2020 roku w Szkole Podstawowej w Trzcinicy

Od stycznia do grudnia 2020 roku w Szkole Podstawowej w Trzcinicy realizowane były zajęcia sportowe (III edycja) w ramach Szkolnego Koła Sportowego organizowane przez Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska”, współfinansowane przez Urząd Gminy w Trzcinicy. Niestety ze względu na pandemię i naukę zdalną w domu, zajęcia odbywały się jedynie w okresie styczeń-marzec i wrzesień-październik.

Zajęcia, w wymiarze dwóch godzin zegarowych tygodniowo, prowadzili nauczyciele wychowania fizycznego. Grupę dziewcząt z klas IV-VII prowadziła Elżbieta Godek, a grupę chłopców z klas IV-VII Krzysztof Stefański.

Uczniowie aktywność fizyczną rozwijali sali gimnastycznej i na obiektach sportowych przy szkole.