SZKOLNY KONKURS BIBLIJNY

W II połowie maja w naszej szkole został ogłoszony konkurs biblijny, który rozstrzygnięto w czerwcu. Celem konkursu było sprawdzenie znajomości Pisma św. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach.

W kategorii klasy I-III uczniowie musieli odpowiedzieć na 15 pytań z Nowego Testamentu. W tej grupie wzięło udział 10 uczniów – wszyscy wykazali się doskonałą wiedzą. Wyniki w tej kategorii przedstawiają się następująco:

I miejsce zajęła Milena Matyszczak, która udzieliła bardzo obszernych odpowiedzi

II miejsce: Emilia Durlej, Małgorzata Smoguła, Szymon Słupianek, Szymon Uszycki, Alan Walczak, Wiktoria Zimoch

III miejsce: Brajan Balcerzak, Julia Fiołka

IV miejsce: Karol Pulit.

W kategorii klasy IV-VI uczniowie odpowiadali na 20 pytań, a wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce zajęli: Tomasz Cieślak, Weronika Uszycka

II miejsce: Bartosz Balcerzak, Nikola Dziergwa, Oliwier Olejnik

III miejsce: Kacper Stężała

Wyróżnienie: Jarosław Biegański, Mariusz Kupczyk

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez ks. proboszcza W. Cieplika.

Organizatorem konkursu była katechetka pani Alina Lenort.