Szkolny Konkurs „Moja choinka”

W grudniu w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny „Moja choinka”. Do udziału zaproszeni zostali uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum. Przedmiotem konkursu było stworzenie przestrzennej choinki świątecznej, wykonanej dowolną techniką plastyczną, z możliwością wykorzystania różnorodnych materiałów.

W konkursie udział wzięło 54 uczniów. Wszystkie choinki zostały wykonane bardzo starannie i z dużą pomysłowością. Stanowiły wspaniałą dekorację świąteczną na naszym szkolnym korytarzu.

Wręczenie nagród i dyplomów odbyło się 22 grudnia 2016 roku podczas wspólnego kolędowania. Wyłonienie zwycięzców okazało się bardzo trudne. Dzięki wsparciu dyrekcji oraz ks. proboszcza Wiesława Cieplika wszyscy uczestnicy zdobyli I miejsce oraz otrzymali świąteczny upominek. Na uczestników czekała jeszcze jedna atrakcja losowanie sześciu dodatkowych nagród. Otrzymali je: Anna Więcek, Wojciech Wolski, Patrycja Biegańska, Marlena Kałus, Weronika Gnacy i Julia Gatner.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i gratulujemy!!!

Organizatorkami konkursu były: Gabriela Rachel-Nowak i Agnieszka Podejma-Wróblewska.