SZKOLNY MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA

Od 3 - 14 czerwca w naszej szkole odbywał się Konkurs o tytuł Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia, który był skierowany do wszystkich uczniów klas III-VIII Szkoły Podstawowej w Trzcinicy w celu zwiększania efektów kształcenia z matematyki.

Rozgrywki przeprowadzone zostały w trzech etapach z wykorzystaniem platformy edukacyjnej Kahoot!

Etap pierwszy przeprowadzony był w każdej klasie, z której troje uczniów najszybciej liczących kwalifikowało się do etapu drugiego.

Pierwszy etap wyłonił Klasowych Mistrzów Tabliczki Mnożenia. W klasach IV-VIII odbył się on już w październiku tego roku szkolnego. Natomiast klasy IIIa i IIIb dzielnie ćwiczyły cały rok szkolny tabliczkę mnożenia i konkurs ten odbył się  6 czerwca.

W klasie IIIa – Klasowym Mistrzem Tabliczki Mnożenia została Solomiia Blinder, II – miejsce zajął Aleksaner Białek, a III miejsce Oliwier Mrugała.

W klasie IIIb – Klasowym Mistrzem Tabliczki Mnożenia został Eryk Krowiarz, II – miejsce zajął Wiktor Zimoch, a III miejsce Agata Bartkowiak.

Etap drugi odbywał się w trzech kategoriach: kl. III-IV, kl. V-VI, kl. VII-VIII

Etap trzeci – rozgrywki finałowe:

Szkolnym Mistrzem Tabliczki Mnożenia została Adrianna Krawczyk z kl. VIIa

II miejsce - Brajan Balcerzak z kl. IV

III miejsce - Hanna Szyc z kl. IV

Gratulujemy!

Organizatorem konkursu była: pani Mariola Krawczyk - nauczyciel matematyki, która realizowała zadania konkursowe przy wsparciu pani Gabrieli Rachel-Nowak.