Szopki Bożonarodzeniowe

W grudniu w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową. Do udziału zaproszeni zostali uczniowie klas IV-VII szkoły podstawowej oraz II-III gimnazjum. Wszystkie szopki zostały wykonane bardzo starannie i z dużą pomysłowością. Stanowiły wspaniałą dekorację świąteczną na naszym szkolnym korytarzu. Wyłonienie zwycięzców okazało się bardzo trudne. Wyróżnienie w konkursie zdobyli: Martyna Antoniak, Julia Jokiel, Marlena Kałus, Konrad Konieczny, Maja Krzyształowicz, Kacper Kuboszek, Wiktoria Kuboszek, Kacper Lenort, Adam Matysiak, Paweł Matysiak i Weronika Możdżanowska. Drobne upominki otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu. Wręczenie nagród i dyplomów odbyło się 22 grudnia 2017r. podczas wspólnego kolędowania.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i gratulujemy!!!

Organizatorkami konkursu były: Gabriela Rachel-Nowak i Agnieszka Podejma-Wróblewska.