Trzecioklasiści na wycieczce we Wrocławiu

14 czerwca 2022r. uczniowie klas trzecich wzięli udział w wycieczce do Wrocławia.

Pierwszym punktem programu wycieczki był pobyt w Indiańskiej Wiosce Pocahontas. Uczniowie pod opieką przewodników ubranych w stroje indiańskie zostali przyjęci do szczepu indiańskiego i wzięli udział w atrakcyjnych grach i zabawach. Przygotowany program uczył szacunku do przyrody, życia w zgodzie z naturą oraz współpracy w grupie. Strzelanie z łuku, bieg po labiryncie, rzut do celu, tropienie zwierząt, przeciąganie liny to tylko niektóre z zabaw pozwalające uczniom zdobyć kolejne sprawności. Pełni dobrej energii trzecioklasiści udali się na posiłek, a potem płynęli statkiem po Odrze. Podczas trwającego 50 minut rejsu podziwiali Wrocław z innej perspektywy. Ostatnim punktem programu wycieczki był spacer po Ostrowie Tumskim i zwiedzanie Katedry Św. Jana Chrzciciela.

Uczniowie wrócili z wycieczki zadowoleni i pełni wrażeń.