Uczennice Zespołu Szkół w Trzcinicy w finale V Powiatowego Konkursu Piosenki

22 października 2017r. w auli Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kępnie odbyły się eliminacje do finału V Powiatowego Konkursu Piosenki. W eliminacjach wzięły udział śpiewające uczennice ze szkoły podstawowej i gimnazjum:

• w kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej: Angelika Sobik,
  • w kategorii klas VII i gimnazjum: Julia Jokiel i Natalia Pawlik.

Do finału konkursu zakwalifikowały się: Natalia Pawlik, która zaśpiewała piosenkę „Odkryjemy miłość nieznaną” Alicji Majewskiej i Julia Jokiel, która zaprezentowała utwór „Co mi Panie dasz” zespołu Bajm. Finał poprzedziły warsztaty wokalne. W finale konkursu, który odbył się 29 października 2017r., Julia Jokiel zajęła III miejsce, a Natalia Pawlik zajęła VI miejsce.

Wszystkie uczestniczki konkursu przygotowywała pani Agnieszka Podejma-Wróblewska.