Uczniowie obejrzeli przedstawienie teatralne

Na początku grudnia najmłodsi uczniowie naszej szkoły wybrali się do Kępna, aby w kinie „Sokolnia” obejrzeć przedstawienie teatralne. Był to spektakl zrealizowany na podstawie książki pt. „Karolcia” przez zespół Teatru Profilaktycznego „Alert” z Wrocławia. Dzieci poznały Karolcię i jej kolegę Piotra, którzy przeżyli wiele ciekawych i zabawnych przygód. Młodzi widzowie przekonali się też, że warto pomagać innym. Bohaterowie przypomnieli dzieciom zasady bezpieczeństwa oraz numery alarmowe, z których trzeba korzystać w razie zagrożenia. Dzieciom bardzo podobało się przedstawienie. Duże wrażenie zrobiły piękne dekoracje, muzyka oraz efekty specjalne.