Uczniowie z wizytą w Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzcinicy

Uczniowie klasy pierwszej i klasy trzeciej naszej szkoły zostali zaproszeni do Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy na przedstawienia teatralne. Pierwszaki obejrzały spektakl pt. „Ekologia z Alicją, Królikiem i Kapelusznikiem”, a trzecioklasiści przedstawienie pt. „Prastara książnica – skarb i tajemnica – … bo mądrość tkwi nie tylko w WiFi”.

Obie grupy świetnie się bawiły, a dodatkową atrakcją był słodki poczęstunek dla wszystkich uczniów.

Uczniowie dziękują pani dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy Renacie Gość za zaproszenie i zapewniają, że zawsze chętnie skorzystają z propozycji zajęć w bibliotece.