Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w przedszkolu

19 czerwca 2019r. dzieci ze wszystkich grup przedszkola w Trzcinicy pożegnały się ze swoimi koleżankami, kolegami i paniami. Ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym poprzeplatane było radością i smutkiem. Było radośnie, ponieważ rozpoczyna się wesoły, ciepły czas odpoczywania, ale zarazem trochę smutno, ponieważ z niektórymi spośród braci przedszkolnej we wrześniu się nie spotkamy, gdyż rozpoczną oni naukę w szkole.

Każda z grup przygotowała przedstawienie podsumowujące miniony czas i zaprezentowała je swoim rodzicom, którzy przybyli na uroczystość zakończenia roku szkolnego. Był to ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków, a dzieci z grupy „Krasnoludki” pożegnały tego dnia swoją wychowawczynię panią Marię Powroźnik, która od września przechodzi na emeryturę. Podziękowanie pani Marii za długoletnią pracę złożyli: dyrekcja Zespołu Szkół w Trzcinicy panie Małgorzata Hadzik i Ewa Hetmańczyk, sekretarz Gminy Trzcinica pani Renata Ciemny, Rada Rodziców i współpracownice z przedszkola.

Wszystkim życzymy udanego, ale przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku!