Walczyli o puchar Tymbarku

10 listopada 2017r. na boisku sportowym „Orlik” w Kępnie odbyły się powiatowe eliminacje w piłce nożnej w ramach XVIII Edycji Turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” w kategorii U12 (rocznik 2006, 2007).

Wśród drużyn biorących udział w rozgrywkach piłkarskich nie zabrakło młodych piłkarzy ze Szkoły Podstawowej w Trzcinicy. Drużyna w składzie: Mikołaj Fusek, Dawid Durka, Dominik Pawlik, Tomasz Zimoch, Hubert Grzelak, Kacper Kuboszek Nikodem Kuboszek, rywalizowała o miano najlepszej i wejście do rundy wojewódzkiej z zespołami z Perzowa, Bralina, Łęki Opatowskiej i Marcinkami Kępno.

W ogólnej klasyfikacji turniej zakończyła na II miejscu przegrywając tylko spotkanie z Marcinkami Kępno wynikiem 5:1 na korzyść przeciwnika. Pozostałe mecze wygrała znaczną przewagą (Trzcinica – Perzów 5:0, Trzcinica – Bralin 7:1, Trzcinica – Łęka Opatowska 7:1).

Strzelcami pięknych bramek po zgranej grze całego zespołu byli: Mikołaj Fusek (8), Nikodem Kuboszek (10) i Kacper Kuboszek (1).

Cały turniej przebiegł w duchu sportowej rywalizacji i czystej gry dostarczając jej uczestnikom i widzom wielu pozytywnych wrażeń i emocji. Opiekę trenerską nad zawodnikami sprawowała nauczycielka wychowania fizycznego pani Elżbieta Godek.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników za wzorowe reprezentowanie naszej szkoły.