Walentynki w przedszkolu

„Papierowe serce ma dziś główną rolę. Na Świętego Walentego krąży w naszym kole”. Do słów tej i innych piosenek 14 lutego 2019r. we wszystkich grupach zorganizowano zabawy. Motywem przewodnim były serduszka i te papierowe, jak również lukrowe, które zakupiła dla wszystkich Rada Rodziców. Przedszkolacy wykonywali samodzielnie serduszkowe rysunki, tańczyli połączeni w serduszkowe pary za pomocą bibułkowych sznureczków, wykonywali różne zadania w parach tak umiejętnie, że bibułkowo-serduszkowy węzeł nie został zerwany. Wnioskujemy, że „Walentynkowe pary” mogą wytrwać w przyjaźni nie tylko na kilka chwil, a krążące całuski wokoło świadczyły, że każdemu przedszkolakowi było w tym dniu wesoło.