WARSZTATOWO - ZNACZY CIEKAWIE

15 marca uczniowie klas VI, VII i VIII wzięli udział w warsztatach z tematyki zawodoznawstwa. Zajęcia zostały przeprowadzone przez specjalistki z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu. Uczniowie klasy VI poruszali się w czasie warsztatów w temacie: "Moje umiejętności - po co nam to?", natomiast uczniowie klas VII i VIII pracowali w tematyce: "Samoocena - moje mocne i słabe strony".

Z całą pewnością takie spotkania ze specjalistami dają możliwośc naszym uczniom na głębsze spojrzenie w przyszłe wybory. Przed takimi już niebawem staną uczniowie klasy VIII.

Warsztaty zostały zorganizowane przez pedagoga i psychologa szkolnego - panią Gabrielę Rachel-Nowak.