Warsztaty plastyczno-techniczne w przedszkolu

Dzieci z Przedszkola w Trzcinicy rozpoczęły przygotowania do zbliżającego się świętą Babci i Dziadka. 14 stycznia 2020r. we wszystkich grupach odbyły się wspólne zajęcia dzieci z rodzicami, na których wykonano wełniane pompony, które będą służyły jako breloczek np. do kluczy. Dzieci i rodzice bardzo zaangażowali się w pracę. Powstały piękne kolorowe zawieszki. Rodzice wykorzystali ten czas również na obserwację zachowań i postępów swoich pociech. Mamusie i tatusiowie i dzieci wzajemnie sobie pomagali, służyli dobrą radą, doskonale się przy tym bawili. Rozpromienione twarze rodziców i dzieci były doskonałym dowodem na realizację zamierzonych celów i potwierdzeniem bardzo dobrej współpracy rodziców z wychowawcami swoich dzieci.