Wizyta Mikołaja w przedszkolu

„Idzie Święty Mikołaj, grudzień go wita ukłonem, dywan ze śniegu przed nim rozwija, zdobi choinki zielone…”. Tymi słowami 6 grudnia 2018r. dzieci z przedszkola witały gościa. Na ten dzień we wszystkich grupach przedszkolnych stały już ustrojone choinki, a wystrój sal przypominał, że zbliżają się święta. W przedszkolnym wejściu stały sanie z reniferami gotowe do pomocy Mikołajowi. Przedszkolacy uczyli się wierszy i piosenek, które prezentowali przed Mikołajem, a on obdarował dzieci prezentami. W rozdawaniu paczek pomagały śnieżynki z Rady Rodziców. Następnie przybył Wójt Gminy Trzcinica Pan Grzegorz Hadzik, który odwiedził przedszkolaków z okazji mikołajek. Pozostawił dzieciom cukierki i nowe zabawki.