Wycieczka do lasu

Wraz ze zbliżającą się jesienią dzieci z przedszkola dnia 21 września 2018r. wyruszyły na pieszą wycieczkę do lasu. Korzystając ze słonecznej pogody przedszkolaki z grup: „Smoki Dinusie” i „Muchomorki” dzielnie pokonały trasę dzielącą przedszkole z pobliskim lasem. Tam miały okazję bezpośrednio poobserwować naturalne środowisko, zebrać dary lasu i przynieść ze sobą do kącików przyrody. Rodzice z nauczycielkami zadbali o to, by na leśnej polanie dzieci mogły się posilić i napić. Wyprawa okazała się wspaniałą przygodą i udowodniła, że dzieci uwielbiają spacery i zabawę na łonie natury.