Wycieczka klas drugich do teatru

28 października 2022r. uczniowie klas drugich uczestniczyli w przedstawieniu pt.:”Ja Goryl, Ty człowiek” w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora. Był to spektakl inspirowany życiem Koko – najsłynniejszej na świecie gorylicy, która potrafiła posługiwać się językiem migowym i porozumiewać z człowiekiem. Podczas oglądania przedstawienia drugoklasistom towarzyszyło wiele emocji. Brali także udział w lekcjach teatralnych dotyczących scenografii oraz budowy pacynki, kukiełki i możliwości ożywiania ich. Wszyscy bogatsi w nowe doświadczenia, z uśmiechem na twarzy bezpiecznie wrócili do domów.