Wycieczka przedszkolaków

13.06.2018r. wesoły autobus wypełniony dziećmi z wszystkich grup przedszkolnych Przedszkola w Trzcinicy wyruszył do Przygodzic. Pogada tego dnia dopisała – deszcz zaczął padać dopiero w drodze powrotnej.

W Przygodzicach przedszkolaki samodzielnie wyrobiły chleb, który po upieczeniu zabrały ze sobą do domu, za co otrzymały „Certyfikat Małego Piekarza”. Dzieci oglądały i karmiły

zwierzęta w Mini Zoo. Zdobyły bogatą wiedzę na temat owadów, które możemy spotkać na co dzień. Tyle tylko, że te z Przygodzic przybrały rozmiary o wiele większe od dzieci. Dopełnieniem programu wycieczki była beztroska zabawa na placu zabaw, po której wycieczkowicze zjedli smaczny obiad. Wrócili do domów uśmiechnięci i zadowoleni i już dopytują „Kiedy następna wycieczka?”.