Wycieczka przedszkolaków

16 listopada 2018r. trzy najstarsze grupy z przedszkola w Trzcinicy wyjechały na przedstawienie Teatru Muzycznego Forte pt. „Co w trawie piszczy”. Przedszkolacy mieli okazję spotkać się z aktorami na scenie Namysłowskiego Ośrodka Kultury. Bohaterami przedstawienia były zwierzęta żyjące na łące – biedronka, mucha, konik polny, motyl, pszczoła oraz pająk. Mali widzowie przekonali się, że nie wszyscy musimy wyglądać tak samo, a najważniejsze jest to, jak postępujemy wobec innych i czy potrafimy pomagać sobie wzajemnie. Bogata kolorystyka sceniczna i efekty muzyczne sprawiły, że dzieci śledziły akcję z dużym przejęciem. Wycieczka choć krótka pozostawiła dużo radosnych doznań,  a dzieci pytają kiedy będzie następny wyjazd.