Z racji obchodów Międzynarodowego Dnia Klocków LEGO, który przypadał na 28 stycznia, w minionym tygodniu w naszej szkole odbyła się wyjątkowa wystawa. Przez trzy dni można było oglądać różnorodne konstrukcie, od prostych budowli po skomplikowane modele pojazdów i budynków, których autorami byli nasi uczniowie. Trzeba przyznać, że wśród eksponatów znalazły się prawdziwe arcydzieła.
Zorganizowana przez Samorząd Uczniowski wystawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i stała się doskonałą okazją do prezentacji zainteresowań, umiejętności i kreatywności pasjonatów klocków LEGO.
Mamy nadzieję, że przedsięwzięcie zachęci innych do podjęcia przygody z klockami LEGO, które z całą pewnością rozwijają kreatywność i wyobraźnię, uczą rozwiązywania problemów i logicznego myślenia, a także mają pozytywny wpływ na rozwój umiejętności manualnych i motorycznych.
Koordynatorem przedsięwzięcia był pan Krzysztof Stefański – opiekun Samorządu Uczniowskiego.