X Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Laskach

30 marca 2017r. uczniowie Zespołu Szkół w Trzcinicy wzięli udział w X Gminnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Laskach. Naszą szkołę reprezentowali:

2 uczennice z klas I-III SP: Jesica Gatner i Michalina Jokiel

5 uczniów z klas IV-VI SP: Kinga Krzyształowicz, Talitha Kubiak, Dominika Mielcarek, Natalia Pawlik i Paweł Pulit

5 uczennic z klas I-III gimnazjum: Julia Jokiel, Marta Krawczyk, Klaudia Kulak, Adrianna Lubojańska i Julia Parzonka

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży, dlatego został poprzedzony eliminacjami szkolnymi. Wszyscy uczniowie naszej szkoły wykonywali piosenki w języku angielskim. Uczniów klas I – III SP przygotowała pani Ewelina Jędryca, natomiast klas IV-VI SP i I-III Gim. pani Agnieszka Podejma-Wróblewska. Nad poprawnością języka angielskiego czuwali nauczyciele języka angielskiego pani Agnieszka Napierała, pani Anna Ćwiertnia i pan Grzegorz Froń.

W kategorii klas I-III SP: Michalina Jokiel zajęła III miejsce.

W kategorii klas IV-VI SP: Natalia Pawlik zajęła II miejsce, Kinga Krzyształowicz zajęła III miejsce, Dominika Mielcarek zdobyła wyróżnienie.

W kategorii klas I-III gimnazjum: Marta Krawczyk zajęła I miejsce, Julia Jokiel zajęła III miejsce, Klaudia Kulak zdobyła wyróżnienie.

Nagrodę specjalną Samorządu Uczniowskiego ZS w Laskach w kategorii klas IV-VI SP wyśpiewała Natalia Pawlik.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy udanego występu, nagrodzonym zdobytych nagród i wyróżnień!