XIII Gminny Konkurs Plastyczny – „Ilustracje do utworów Joanny Papuzińskiej”

W marcu 2020r. w Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Trzcinicy odbył się XIII Gminny Konkurs Plastyczny – „Ilustracje do utworów Joanny Papuzińskiej”. Organizatorem tego konkursu była Ewa Gaze nauczyciel bibliotekarz w Zespole Szkół w Trzcinicy. Celem konkursu jest poznawanie poetów dziecięcych i ich twórczości. Konkurs adresowany był do dzieci z terenu Gminy Trzcinica i cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Organizator otrzymał aż 212 prac. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych:

• I kategoria 5 i 6-latki z przedszkola
  • II kategoria kl. I-III szkoły podstawowej.

Po obejrzeniu wszystkich prac plastycznych komisja konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia.

W kategorii 5 i 6-latki z przedszkola:

I miejsce zajęły:    Alicja Ertel – PPS w Laskach, Marika Nawrocka – PPS w Trzcinicy, Agata Pietrzak – PPS w Trzcinicy, Marta Skiba – PPS w Laskach

II miejsce zajęli:   Brajan Balcerzak – PPS w Trzcinicy, Nikola Grygier – PPS w Trzcinicy, Olga Nawrot – PPS w Laskach

III miejsce zajęli:  Mateusz Kanclerz – PPS w Laskach, Nadia Sołtysiak – PPS w Laskach, Hanna Szyc – PPS w Trzcinicy

W kategorii klasy I-III szkoły podstawowej:

I miejsce zajęły:    Agnieszka Graczyk – SP w Trzcinicy, Julia Kruber – SP w Trzcinicy, Zuzanna Tomalik – SP w Laskach

II miejsce zajęli:   Kamil Adamek – SP w Trzcinicy, Kamil Kanclerz – SP w Laskach, Maria Stefańska – SP w Trzcinicy, Marcel Treliński – SP w Laskach

III miejsce zajęli:  Zofia Gnacy – SP w Laskach, Małgorzata Smoguła – SP w Trzcinicy, Jakub Skotnik – SP w Trzcinicy

Wyróżnienie zdobyli: Dawid Biczysko (SP w Laskach), Marcel Krowiarz (SP w Trzcinicy), Milena Małecka (SP w Trzcinicy), Wojtek Szymański (SP w Trzcinicy), Sebastian Wronka (SP w Laskach).

Nagrody i pamiątkowe dyplomy laureaci konkursu odbiorą na zakończenie roku szkolnego w swojej macierzystej szkole i przedszkolu.

Zwycięzcom – gratulujemy!