Zachęcamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym

Pod koniec grudnia 2020r. odbędzie się etap gminny Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego. W tym roku konkurs ten jest realizowany pod hasłem „100 lat Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. Wierni tradycji w służbie drugiemu człowiekowi”.

Tematyka konkursu obejmuje udział straży pożarnych w akcjach ratowniczo-gaśniczych, działaniach związanych z przeciwdziałaniem, zwalczaniem i usuwaniem skutków klęsk żywiołowych i ekologicznych oraz ratownictwa specjalistycznego, a także: ćwiczeniach, szkoleniach, zawodach, działalności prewencyjnej, wychowawczej, kulturalnej, historycznej, itp.

Techniki wykonania prac: malarstwo, rysunek, grafika, tkactwo, rzeźba metaloplastyka, itp. Nie przewiduje się przyjmowania i oceny innych prac przestrzennych ani zbiorowych. Format pracy jest dowolny. Każdy autor może przesłać na konkurs od 1 do 3 prac plastycznych. Prace muszą być na odwrocie opatrzone czytelnie wypełnioną kartą zgłoszenia.

Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie.

Prace należy dostarczyć do Urzędu Gminy w Trzcinicy do 17 grudnia 2020r. (czwartek).

Zachęcamy do udziału w konkursie! Życzymy ciekawych pomysłów na wykonanie prac.

Regulamin (załącznik nr 1), karta zgłoszenia (załącznik nr 2).

Załączniki: