Zainteresowania i pasje naszych uczniów cd.

Magdalena Adamska uczennica klasy VIIIa od 7 lat trenuje Karate WKF w klubie Akademia Sportu Chikara Kępno. To jej pasja, którą cały czas rozwija. Często bierze udział w zawodach i osiąga znaczące sukcesy. Zdaniem Magdy nie zawsze liczy się wygrana, są też porażki, z których wyciąga się wnioski i walczy się dalej.

Ostatnio brała udział w Mistrzostwach Wielkopolski Szkół Podstawowych i wywalczyła pierwsze miejsce w kategorii indywidualnej.

Oprócz tego zdobyła:

• Złoty medal w Międzynarodowym Turnieju o „Puchar Gór Opawskich”
  • Złoty oraz srebrny medal w Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Karate Olimpijskim
  • Srebrny oraz brązowy medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Karate Olimpijskim
  • Srebrny medal w Central Poland Open Karate
  • Dwa brązowe i srebrny medal w International Wrocław Open Karate Adidas Cup
  • Złoty i brązowy medal w Ogólnopolskim Turniej Silver Cup.

Gratulujemy sukcesów i życzymy dalszego rozwoju umiejętności!