ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

25 czerwca 2021r. w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Trzcinicy odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego. O wyznaczonych godzinach dzieci z każdej grupy prezentowały wiersze, piosenki i tańce, a rodzice oklaskiwali swoje pociechy. W starszych grupach dzieci 5-letnie żegnały swoje koleżanki i kolegów, którzy od września rozpoczną naukę w pierwszej klasie. Na pożegnanie wręczyły im symboliczne prezenciki. Wychowankowie wyrecytowali wierszyki napisane specjalnie dla pań, czym sprawili wielką radość wychowawczyniom. Na zakończenie wszyscy życzyli sobie udanych i bezpiecznych wakacji.