Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku ósmoklasistów

26 czerwca 2020r. w Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Trzcinicy odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2019/2020. Tego dnia uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami i od nich otrzymali świadectwa i nagrody książkowe.

W roku szkolnym 2019/2020 do Szkoły Podstawowej w Trzcinicy uczęszczało 263 uczniów, a na koniec wszyscy otrzymali promocję lub ukończyli szkołę (238 uczniów otrzymało promocję do klasy programowo wyższej, a 25 uczniów ukończyło szkołę podstawową). 51 uczniów otrzymało świadectwo z wyróżnieniem.

Świadectwo promocyjne do klasy programowo wyższej z wyróżnieniem otrzymali:

• z kl. Va 13 uczniów – Agata Adamska, Magdalena Adamska, Maja Dastych, Zuzanna Durlej, Miłosz Kruber, Oliwier Pawlik, Marcin Stefański, Lena Strycharek, Fabian Trzęsicki, Weronika Uszycka, Ewa Więcek, Oskar Wróbel, Marta Żurawa
  • z kl. Vb 8 uczniów – Nikola Cugier, Anna Kardaś, Karol Nowak, Malwina Pawlyta, Amelia Tomalik, Piotr Tyra, Magdalena Wielgosz, Natalia Zimoch
  • z kl. VIa 9 uczniów – Jessika Gatner, Karolina Gatner, Emilia Hewelt, Viktoriia Hudz, Michalina Jokiel, Bartłomiej Muszalski, Nikola Nowak, Oliwier Orkiszewski, Jakub Szar
  • z kl. VIb 6 uczniów – Marta Kozińska, Adam Matysiak, Łukasz Papiór, Marta Skoczylas, Amelia Słupianek, Aleksander Zieliński
  • z kl. VIIa 5 uczniów – Patryk Fiołka, Amanda Juszczak, Kacper Nawrocki, Jakub Parzonka, Alan Zawierucha
  • z kl. VIIb 5 uczniów – Martyna Antoniak, Mikołaj Fusek, Wiktoria Kuboszek, Dominik Pawlik, Maciej Żurawa

Świadectwo ukończenia szkoły podstawowej z wyróżnieniem otrzymały: Patrycja Biegańska, Karolina Dłubak-Sierańska, Marlena Kałus, Maja Tomalik, Emilia Zimoch.

Tytuł „Ucznia roku szkolnego 2019/2020” otrzymała Nikola Nowak z kl. VIa (średnia ocen 5,92 i wzorowe zachowanie).

Tytuł „Absolwenta roku szkolnego 2019/2020” otrzymała Karolina Dłubak-Sierańska z kl. VIII (średnia ocen w klasyfikacji końcowej 5,39 i wzorowe zachowanie).

Listy pochwalne (średnia ocen minimum 5,0 i wzorowe zachowanie) otrzymali: Maja Dastych, Zuzanna Durlej, Marcin Stefański, Lena Strycharek, Weronika Uszycka, Ewa Więcek, Nikola Cugier, Anna Kardaś, Malwina Pawlyta, Amelia Tomalik, Magdalena Wielgosz, Natalia Zimoch, Michalina Jokiel, Nikola Nowak, Jakub Szar, Marta Kozińska, Adam Matysiak, Łukasz Papiór, Amelia Słupianek, Jakub Parzonka, Martyna Antoniak, Mikołaj Fusek, Wiktoria Kuboszek, Maciej Żurawa, Patrycja Biegańska, Karolina Dłubak-Sierańska.