Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Zakończenie kl. III

25 czerwca 2021r. w Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Trzcinicy odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021. Tego dnia uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami i od nich otrzymali świadectwa i nagrody książkowe.

Na koniec roku szkolnego 2020/2021 232 uczniów otrzymało promocję do klasy programowo wyższej, a 45 uczniów ukończyło szkołę podstawową. 58 uczniów otrzymało świadectwo z wyróżnieniem.

Świadectwo promocyjne do klasy programowo wyższej z wyróżnieniem otrzymali:

• z kl. IVa 10 uczniów – Mikołaj Antoniak, Bianka Bielińska, Dominik Bryza, Weronika Buła, Nikola Grzelak, Wiktoria Kominek, Adrianna Krawczyk, Marcel Krowiarz, Wiktor Lorenc, Jan Parzonka
  • z kl. IVb 9 uczniów – Maja Glik, Aleksandra Grygier, Lena Hojka, Filip Nowak, Oskar Nowak, Karol Pawlik, Maksymilian Rabiega, Aleksandra Raszewska, Zuzanna Sikora
  • z kl. VIa 10 uczniów – Magdalena Adamska, Maja Dastych, Zuzanna Durlej, Oliwier Olejnik, Marcin Stefański, Lena Strycharek, Fabian Trzęsicki, Weronika Uszycka, Ewa Więcek, Oskar Wróbel
  • z kl. VIb 7 uczniów – Nikola Cugier, Anna Kardaś, Malwina Pawlyta, Amelia Tomalik, Piotr Tyra, Magdalena Wielgosz, Natalia Zimoch
  • z kl. VIIa 4 uczniów – Karolina Gatner, Michalina Jokiel, Nikola Nowak, Oliwier Orkiszewski
  • z kl. VIIb 4 uczniów – Marta Kozińska, Adam Matysiak, Łukasz Papiór, Amelia Słupianek.

Świadectwo ukończenia szkoły podstawowej z wyróżnieniem otrzymali:

• z kl. VIIIa 7 uczniów – Aleksandra Adamczyk, Patryk Fiołka, Amanda Juszczak, Dawid Kowalczyk, Kacper Nawrocki, Jakub Parzonka, Alan Zawierucha
  • z kl. VIIIb 7 uczniów – Martyna Antoniak, Edyta Fajga, Mikołaj Fusek, Konrad Konieczny, Wiktoria Kuboszek, Dominik Pawlik, Maciej Żurawa.

Tytuł „Ucznia roku szkolnego 2020/2021” otrzymały Amelia Tomalik z kl. VIb (średnia ocen 5,92 i wzorowe zachowanie) i Natalia Zimoch z kl. VIb (średnia ocen 5,92 i wzorowe zachowanie).

Tytuł „Absolwenta roku szkolnego 2020/2021” otrzymał Maciej Żurawa z kl. VIIIb (średnia ocen w klasyfikacji końcowej 5,67 i wzorowe zachowanie).

Listy pochwalne (średnia ocen minimum 5,0 i wzorowe zachowanie) otrzymali: Mikołaj Antoniak, Bianka Bielińska, Weronika Buła, Adrianna Krawczyk, Marcel Krowiarz, Wiktor Lorenc, Jan Parzonka, Maja Glik, Filip Nowak, Maksymilian Rabiega, Aleksandra Raszewska, Zuzanna Sikora, Magdalena Adamska, Maja Dastych, Zuzanna Durlej, Lena Strycharek, Weronika Uszycka, Ewa Więcek, Nikola Cugier, Anna Kardaś, Malwina Pawlyta, Amelia Tomalik, Piotr Tyra, Magdalena Wielgosz, Natalia Zimoch, Karolina Gatner, Michalina Jokiel, Nikola Nowak, Marta Kozińska, Adam Matysiak, Amelia Słupianek, Aleksandra Adamczyk, Amanda Juszczak, Dawid Kowalczyk, Kacper Nawrocki, Jakub Parzonka, Martyna Antoniak, Mikołaj Fusek, Konrad Konieczny, Wiktoria Kuboszek, Dominik Pawlik, Maciej Żurawa.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego klas ósmych pożegnaliśmy: odchodzącą na emeryturę panią Marię Szydlik – pracownika ZS w Trzcinicy i kończącą kadencję przewodniczącą Rady Rodziców panią Bogumiłę Konieczny.