ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 W PRZEDSZKOLU

22 czerwca  świętowaliśmy w naszym przedszkolu zakończenie roku przedszkolnego 2017/2018. Uroczystość minęła w atmosferze śmiechu, zabawy i radości. Nasi podopieczni w każdej grupie zaprezentowali swoje umiejętności śpiewając piosenki, opowiadając wiersze. Były dyplomy, podziękowania i gorące buziaki, za które serdecznie dziękujemy.
Wszystkie Panie życzyły udanych, bezpiecznych wakacji a rodzicom cierpliwości i wyrozumiałości na zbliżające się dni. Z bagażem doświadczeń i zdobytych wiadomości dzieci będą wypoczywać, a we wrześniu spotkamy się ponownie w przedszkolu lub szkole.