godło

Zespół Szkół w Trzcinicy
ul. Szkolna 2, 63 - 620 Trzcinica

logo
Zespół Szkół w Trzcinicy

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w szkole

19 czerwca 2019r. w Zespole Szkół w Trzcinicy odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019, na której podsumowano całoroczną pracę zespołu, wręczono tytuły „Przyjaciela szkoły”, wyróżniono najlepszych uczniów.

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi w Trzcinicy.

Uczniowie kl. I-III, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2018/2019: Amelia Aleksandrowicz, Adam Gattner, Amelia Kaczmarek, Marcel Krzyżański, Julian Maciejewski, Milena Matyszczak, Alicja Pietrzak, Maria Stefańska, Szymon Tomalik, Mikołaj Antoniak, Julia Banaś, Bianka Bielińska, Hubert Bryja, Weronika Buła, Marcel Krowiarz, Jan Parzonka, Maja Glik, Aleksandra Grygier, Filip Nowak, Oskar Nowak, Maksymilian Rabiega, Aleksandra Raszewska, Zuzanna Sikora.

Uczniowie kl. IV-VIII, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2018/2019 (świadectwo promocyjne lub ukończenia szkoły z wyróżnieniem): Agata Adamska, Magdalena Adamska, Maja Dastych, Marcin Stefański, Lena Strycharek, Fabian Trzęsicki, Weronika Uszycka, Michalina Walczak, Ewa Więcek, Nikola Cugier, Anna Kardaś, Malwina Pawlyta, Amelia Tomalik, Piotr Tyra, Magdalena Wielgosz, Natalia Zimoch, Zuzanna Durlej, Karolina Gatner, Emilia Hewelt, Michalina Jokiel, Bartłomiej Muszalski, Nikola Nowak, Oliwier Orkiszewski, Marta Kozińska, Adam Matysiak, Marta Skoczylas, Amelia Słupianek, Aleksander Zieliński, Edyta Fajga, Patryk Fiołka, Amanda Juszczak, Kacper Nawrocki, Jakub Parzonka, Martyna Antoniak, Mikołaj Fusek, Konrad Konieczny, Wiktoria Kuboszek, Dominik Pawlik, Maciej Żurawa, Patrycja Biegańska, Karolina Dłubak-Sierańska, Maja Tomalik, Anna Więcek, Kornelia Jeziorna, Mateusz Pawlik, Natalia Pawlik, Oliwia Rachlak.

Uczniowie oddziałów gimnazjalnych, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2018/2019 (świadectwo ukończenia szkoły z wyróżnieniem): Kacper Adamski, Julia Gatner, Maciej Pregiel, Milena Rosielewska, Maciej Stodółka, Miłosz Żurawa, Julia Jokiel, Martyna Kulak, Kacper Lenort, Wiktoria Nowak, Natalia Parzonka, Wioletta Wagner.

Listy pochwalne (średnia ocen minimum 5,0 i wzorowe zachowanie) otrzymali: Agata Adamska, Magdalena Adamska, Marcin Stefański, Lena Strycharek, Weronika Uszycka, Ewa Więcek, Anna Kardaś, Amelia Tomalik, Magdalena Wielgosz, Natalia Zimoch, Zuzanna Durlej, Karolina Gatner, Michalina Jokiel, Nikola Nowak, Marta Kozińska, Amelia Słupianek, Patryk Fiołka, Amanda Juszczak, Kacper Nawrocki, Jakub Parzonka, Martyna Antoniak, Mikołaj Fusek, Wiktoria Kuboszek, Dominik Pawlik, Maciej Żurawa, Karolina Dłubak-Sierańska, Anna Więcek, Kornelia Jeziorna, Mateusz Pawlik, Natalia Pawlik, Maciej Pregiel, Milena Rosielewska, Maciej Stodółka, Miłosz Żurawa, Julia Jokiel, Kacper Lenort, Wiktoria Nowak, Natalia Parzonka, Wioletta Wagner.

Tytuł „Ucznia roku szkolnego 2018/2019” otrzymały: Amelia Tomalik z kl. IVb i Martyna Antoniak z kl. VIb.

Tytuł „Absolwenta roku szkolnego 2018/2019 w szkole podstawowej” otrzymała Natalia Pawlik z kl. VIIIb.

Najlepszy wynik z egzaminu ósmoklasisty uzyskała Natalia Pawlik z kl. VIIIb.

Tytuł „Gimnazjalisty roku szkolnego 2018/2019” otrzymał Maciej Pregiel z kl. IIIa.

Tytuł „Absolwenta roku szkolnego 2018/2019 w gimnazjum” otrzymał Maciej Pregiel z kl. IIIa.

Najlepszy wynik z egzaminu gimnazjalnego uzyskał Maciej Pregiel z kl. IIIa.

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - więcej informacji w naszej Polityce Prywatności. [zamknij]