„Zakurzone melodie”

7 października br. przedstawiciele naszego Szkolnego Chóru uczestniczyli w niezwykłym koncercie „Zakurzone melodie”, który odbył się w kinie „Sokolnia” w Kępnie. Wydarzenie zorganizowane zostało z inicjatywy młodych artystów z powiatu kępińskiego pod patronatem Kępińskiego Ośrodka Kultury. Młodzi artyści, a wśród nich absolwentka naszej szkoły Julia Jokiel, zaprezentowali się w utworach, głównie z okresu międzywojennego. A ponieważ Julia była chórzystką, członkowie Chóru wraz z dyrygentem panią Renatą Adamską przygotowali solistce niespodziankę. Były kwiaty, gratulacje i życzenia.

Gratulujemy wszystkim wykonawcom, a Julii życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorem wyjazdu na koncert był Urząd Gminy w Trzcinicy. Dziękujemy!