Zdalna nauka języka angielskiego

Uczniowie klas I-III w czasie nauki zdalnej poznawali nowe słówka i wyrażenia różnymi sposobami. Oprócz tradycyjnej formy nauki uczniowie wykonywali między innymi:

- klasy I - słowniczki obrazkowe,

- klasy II - prace plastyczne przedstawiające swój wymarzony zawód,

- klasy III - drzewa genealogiczne,

Uczniowie wykazali się pomysłowością i starannością, a efekty ich pracy można podziwiać na poniższych zdjęciach.

Poza tym wszystkie klasy wykonywały wiele ćwiczeń online przygotowanych przez nauczyciela tak, aby odpowiadały aktualnie uczonym słówkom i wyrażeniom. Były to między innymi: łączenie w pary, krzyżówki, układanie zdań i wyrazów oraz wiele innych. Zadania sprawiały dużo radości, tym bardziej, że miały limit czasowy, a każdy przecież chciał mieć jak najlepszy wynik.